Deprecated: הפונקציה jetpack_form_register_pattern הוצאה משימוש בגרסה jetpack-13.4! יש להשתמש ב- Automattic\Jetpack\Forms\ContactForm\Util::register_pattern במקום. in /var/www/vhosts/infinitytouch.co.il/httpdocs/wp-includes/functions.php on line 6078
עיצוב הגוף על ידי המסת שומן - INFINITY TOUCH

עיצוב הגוף על ידי המסת שומן

חברת אינפיניטי טאץ בעלת מחלקת עיצוב ופיסול הגוף מהמובילות בארץ, מעניקה ללקוחותיה מגוון רחב של טכנולוגיות לקבלת גוף חטוב ומעוצב, בין הטכנולוגיות הרבות החברה מטפלת גם בהמסת שומן בקור Cryolipolysis  המסת שומן בקור, הוא תהליך לא פולשני לסילוק מצבורי שומן במגוון אזורים בגוף. הטיפול מתבצע על ידי הקפאה של תאי שומן  לטמפרטורה נמוכה, עד להרס תאים השומן ולאחר מכן, יציאתם אל מחוץ לגוף בתהליך פיזיולוגי טבעי.

מהי המסת שומן בקור? המסת שומן בקור נחשבת לאחד מתהליכי הצרת ההיקפים המתקדמים והנפוצים ביותר בשנים האחרונות. התהליך מתבצע על ידי שימוש בטכנולוגיית ההקפאה המתקדמת בעולם על מנת להרוס את תאי השומן בגוף ועל ידי כך – להפחית את מספרם של תאי השומן, למצק את הגוף ולהצר היקפים של חלקי גוף שונים, שגם דיאטות וחדר הכושר אינם מצליחים לצמצם את היקפם. בכל אחד מהאזורים המטופלים, ניתן להפחית עד 7 ס"מ לאזור כאשר התהליך מורכב מסטים של עד לשלושה טיפולים בכל אזור.

מה ההבדל בין ירידה במשקל באמצעות דיאטה לבין המסת שומן בקור?

מספר תאי השומן הקיימים בגופנו נקבע לאורך ילדותנו ונעצר בסיום גיל ההתבגרות. מספר התאים איננו משתנה, ובנסיבות טבעיות הם אינם מתמעטים או מתרבים, אלא רק מתנפחים או מתכווצים.

ירידה במשקל באמצעות דיאטה מאוזנת היא מעולה, אך מכווצת את נפחם של תאים השומן הקיימים בגופנו, אבל עם הפסקת תהליך הדיאטה, תאי השומן עתידים להתנפח שוב מה שיגרום לעליה במשקל ולהרחבת ההיקפים, בכול פעם מחדש שנפסיק לשמור על תזונה בריאה ומאוזנת.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

טיפול הטכנולוגית הקפאת שומן, לעומת זאת, מטפלת במספר תאי השומן הקיימים ומפחיתה אותם, כך שלאחריו, כמות תאי השומן באזור המטופל היא נמוכה יותר מזו שהייתה בו לפני הטיפול.

בנוסף לכך, ירידה מהירה במשקל עלולה להותיר את העור רפוי ומתדלדל, מנגד לאחר טיפול בהמסת שומן בקור, העור משאר מתוח, מוצק, יפה ואיננה מסכנת את עורכם בדלדול.

היתרונות הרבים  של השיטה בהקפאת שומן באינפיניטי טאץ

 • הטיפול איננו מלווה בכאב. במידה וקיימת אי נוחות מסוימת, היא נעלמת בזמן קצר לאחר סיום הטיפול, במיוחד כאשר המטפלת באינפיניטי טאץ מעסה את האזור המטופל ומסייע לחידוש זרימת הדם בו.
 • הטיפול אינו פולשני, הוא איננו כולל חתכים וצלקות, ולכן, גם איננו כרוך בסכנת זיהום או הצטלקויות מכוערות.
 • הטיפול כמעט נטול תופעות לוואי, לאחר התחדשות זרימת הדם באזור המטופל, תאי השומן המומתים מטופלים על ידי מערכת הלימפה של הגוף ומסולקים ממנו.
 • הטיפול איננו מצריך הכנות מיוחדות לפני ביצועו
 • לא חלות על המטופלת מגבלות לאחר ביצוע הטיפול
 • הקפאת שומן בקור מטפלת נקודתית באזור הנחוץ, והנזק הנגרם לתאים ממוקד לתאי השומן הספציפיים באזור המטופל.
 • כיצד עובדת הצרת היקפים באמצעות הקפאת שומן?

  טיפול בודד נמשך כשעה. במהלך הטיפול מקבלים תאי השומן באזור המטופל שילוב של ואקום וקירור לטמפרטורה של מינוס 10 – מעלות צלזיוס, עוצמת הטמפרטורה גורמת להרס תאי השומן הנקודתיים שעברו את הטיפול.

  במהלך הטיפול, הטמפרטורה הנמוכה של הקור מקפיא את תאי השומן וגורם להרס התאים, ובזמן החולף בין טיפול לטיפול בסדרה, המערכת הלימפתית שבגוף "מעכלת" את תאי השומן ההרוסים ומסלקת אותם באופן טבעי מהגוף כפסולת מיותרת. כתוצאה מכך, מספרם של תאי השומן הקיימים באזור מסוים קטן בצורה ניכרת, כתוצאה מכך ההיקפים מצטמצמים. התהליך איננו פוגע ברקמות או בתאים אחרים. טמפרטורה זו אינה פוגעת בכלי דם, עצבים ושרירים ולכן לא נגרם כל נזק לרקמות האחרות. מדובר בסדרה של בין טיפול אחד לשלושה טיפולים המרווח בין טיפול לטיפול כ – 6 שבועות.

  במהלך הטיפול תאי השומן עוברים תהליך של מוות הנקרא APOPTOSIS שלאחריו תאי השומן המתים מופרשים באמצעות דרכי השתן. תהליך ההתפנות של תאי השומן המתים מהגוף אורך כ – 6 שבועות. גם לאחר הטיפול האחרון בסדרה יש להמתין כ – 6 שבועות, עד שתאי השומן המתים יסולקו מהגוף, כך שבפועל, את התוצאות הסופיות ניתן לראות כחמישה חודשים לאחר הטיפול הראשון בסדרה.

  למי מיועד הטיפול? הטיפול מתאים לגברים ונשים כאחד ! הסובלים ממצבורי שומן קטנים ובנונים באזורים כגון:  בטן עליונה, בטן תחתונה, מותניים, ירכיים פנימיים וחיצוניים , ישבן וגב. הטיפול אינו מיועד לאנשים הסובלים מעודף משקל גבוה. בעיות בזרימת דם כתוצאה מסוכרת, בעיה בקרישת דם.

 •  
דילוג לתוכן