Deprecated: הפונקציה jetpack_form_register_pattern הוצאה משימוש בגרסה jetpack-13.4! יש להשתמש ב- Automattic\Jetpack\Forms\ContactForm\Util::register_pattern במקום. in /var/www/vhosts/infinitytouch.co.il/httpdocs/wp-includes/functions.php on line 6078
טיפולי גוף

טיפולי גוף לנפש

לא רק פרצוף- המחלקה לטיפולי גוף לנפש

טיפול גוף לנפש, פעם בעידן הקוסמטיקה המסורתית כששמעת את צמד המילים טיפולי גוף, נזרקת ישר למסאז' על החוף בתאילנד בטיול אחרי צבא, או אל הנסיונות הכושלים לארגן יום כיף עם חברות בספא מפנק. אבל זה היה פעם. בינתיים, לשמחתנו, עבר עולם הקוסמטיקה שדרוג מטורף כאשר צירף לשורותיו את מיטב הטכנולוגיות ושיטות לשיפור וטיפוח הגוף. כבר זמן רב אנו מודעים למגמה המתפתחת בכל הקשור לטיפולי גוף טכנולוגיות אנטיאייג'ינג, האפשרות לחזור אחורה בזמן, לטשטש את הגיל, למצק ולהדק. יחד עם המודעות הגוברת לחשיבות עור הגוף- צוואר ומטה כך גם גוברת הדרישה לפתרונות ומענה. כך שלא מן הנמנע שגם תחום טיפולי הגוף צובר תאוצה.  

טיפולי גוף

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

טיפולי גוף לנפש – מה בתפריט

הגוף שלנו משתנה, מסיבות רבות, שינויים הורמונליים, לידות, דיאטות או פשוט גנטיקה. עד לא מזמן הורגלנו להתמודד עם המצב, להילחם (בעצמינו) או ללמוד לאהוב את עצמינו למרות ועל אף. לא עוד. עד כה היה הספורט הכלי היחידי לשיפור הנראות. אבל גם לספורט יש את גבולות הגיזרה שלו. טיפולי הגוף אינם מתחרים בספורט אלא עובדים איתו בסינרגיה מלאה.  כאמור, היום כשאנו מדברים על טיפולי גוף, אנו מתייחסים לטכנולוגיות מתקדמות המטפלות בקשת רחבה של בעיות אסתטיות ביניהן- צלוליט, סימני מתיחה, עור מדולדל, עור "תפוז" ועוד.  כאשר כל תהליך כזה מותאם באופן אישי עם ארגז כלים עשיר. מגוון טיפולי הגוף רחב וחייב בהדגשה להיות מותאם אישית:

טיפול בצלוליט- שילוב של ניסיון, ידע  וארגז כלים טכנולוגי רחב, מאפשר לנו להגיע לתוצאות אישיות מרביות, בתחום שעד לא מזמן היה כמעט בלתי ניתן למיגור.

מיצוק העור– הריונות, דיאטות חוזרות ונשנות, חשיפה מרובה לשמש, אורח חיים, גיל גנטיקה.. כל אלו משפיעים על מראה העור שלנו. הבשורה הטכנולוגית נגזרת מעולם האנטיאייג'ינג שכולנו מכירים, ומוכלת על שאר אזורי הגוף בהתאמה כמובן.

סימני מתיחה- עד לא מזמן לא היה שום פתרון לסימני מתיחה. היום בזכות הקידמה ושילוב הטכנולוגיות המבוססים על ידע וניסיון רחב מאפשר לתת לנו תוצאה ניכרת הנראית לעין.

הקפאת שומן- בקצרה, בטיפול הקפאת שומן אנו "נפטרים" מתאי שומן קיימים ובכך מונעים התמלאות מחודשת שלהם. למעשה בדיאטה בריאה תאי השומן מתרוקנים ועתידם להתמלא שוב אם נשברנו וחטפנו חטיף לדרך.. הקפאת תאי שומן מדללת את כמות תאי השומן באזור המטופל ובכך מונעת את היכולת שלהם לשוב ולהתמלא.

חיזוק ועיצוב שרירי גוף- טכנולוגיית BEMS מבוססת על  גירויי חשמלי המפעיל את שרירי הגוף והעור הגדולים והקטנים לחיזוק ועיצוב השריר. הטיפול קצר, משמעותי. לשריר שלנו תפקיד חשוב בהידוק העור, בניית קולגן ואלסטין, זרימת דם ומטבוליזם. כאשר השריר חזק ומוצק העור מקבל מראה מתוח ויציב, בכך מתקבלת תוצאה המשפיעה ישירות על מיצוק העור ושיפור המראה..

 קרבוקסיטראפיה– נחשב לאחד מהטיפולים היעילים המסייע בשיקום רקמות, מנקז רעלים, מפרק תאי שומן עקשניים, ממריץ את מחזור הדם, מעלה טונוס וטורגור של העור ועוזר בטשטוש סימני מתיחה (Stretch marks). מזרז ריפוי צלקות שנגרמו בנסיבות שונות.

הפתרון  שלנו – טיפולים וטכנולוגיות פורצי דרך משולבים זה בזה, המביאים חדשנות ומאפשרים התאמה אישית אשר אינם מחייבים זמן החלמה, וניתן לראות את השפעתם על מראה העור לאחר סדרת טיפולים קצרה. אלו טיפולים זמינים, נגישים המתאימים כמעט לכל אחד. וחשוב מכל הם בטוחים, אפקטיביים ובעלי השפעה מהירה ולטווח ארוך. חזית הטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת מחכה לך אצלינו בשיטת שלושת השלבים אשר מאפשרת טיפול הוליסטי מלא. לפגישת ייעוץ והתאמה אישית לחצו כאן. 

דילוג לתוכן