Deprecated: הפונקציה jetpack_form_register_pattern הוצאה משימוש בגרסה jetpack-13.4! יש להשתמש ב- Automattic\Jetpack\Forms\ContactForm\Util::register_pattern במקום. in /var/www/vhosts/infinitytouch.co.il/httpdocs/wp-includes/functions.php on line 6078
כל מה שצריך לדעת על מזותרפיה

כל מה שצריך לדעת על מזותרפיה

כל מה שצריך לדעת על מזותרפיה

עוד לא הומצא הפטנט שיכול לעצור את הזמן. חבל אבל לא נורא.. כי אנו נמצאים בעיצומו של עידן האנטי אייג'ינג. טיפולים המבוססים על  טכנולוגיות מתקדמות ומפותחות וטיפולי אסתטיקה חדשניים.
אנטי אייג'ינג- עידן נגד הזמן. בעצם החל מיום לידתנו העור מתחיל בתהליך התבגרות ובגיל מסוים הגוף מתחיל לייצר פחות ופחות קולגן, אלסטין ושאר חומצות הנחוצות לשמירת האלסטיות והחיוניות של העור. מכאן נובע תהליך הזדקנות העור הידוע לשמצה. אישה לקראת העשור השלישי לחייה תתחיל לחוש בשינויים קלים בעור הפנים וזה ללא ספק הגיל להתחיל לשמר ולמנוע בעזרת מגוון טיפולי אנטי אייג'ינג. כמובן שאף פעם לא מאוחר מדי להתחיל. הטיפולים נעשים בשיטות שונות המותאמות במיוחד לעורך. 
אחד הטיפולים הפופולאריים שיש לשוק הביוטי להציע לך הוא טיפול המזותרפיה. אז אם עד היום לא שמעת עליו איכשהו, או שמעת ולא הבנת בדיוק על מה כל המהומה ולמה הוא כ"כ נחשק זה המאמר בשבילך.

קישור למגוון מסלולים לבחירה להמשך טיפול 

מזותרפיה

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

כל מה שצריך לדעת על מזותרפיה המדריך המלא והמעודכן

תחילה נסביר קצת את עיקרון הטיפול. הרעיון המרכזי הוא פעם אחת החדרת לחות וחומצות לעומק העור ופעם שניה- עידוד ייצור קולגן. זו ליבת הטיפול. הטיפול מתאים לכל סוגי העור ונבדל בחומרים המוזנים אליו מאדם לאדם בהתאמה לסוג ומצב העור. אבל איך כל היופי הזה מתרחש. מיד נסביר. לפני זה נספר כי הטכניקה עליה נדבר בהמשך פותחה כבר ב 1952 כאשר רופא צרפתי בשם מישל פיסטור המציא את השיטה  כשביקש לבצע הזרקה של תרופה בסמיכות רבה ככל האפשר לאזור הפגוע. בהמשך יובאה הטכנולוגיה גם לשרות עולם הקוסמטיקה והאסתטיקה, לצורכי הצמחת שיער וטיפוח העור.

איך עובד טיפול מזותרפיה- הלכה למעשה

הטיפול מתבצע ומתבסס על דיקור עדין באמצעות עט מחטים. לא להיבהל. מדובר במחטים זעירות היוצרות פציעה מבוקרת בעומק העור לאפקט כפול.

בתחילת הטיפול יאובחן עורך על פי מדדים שונים- גיל, מראה, סוג העור, מצב רפואי, מחלות רקע, אורח החיים שלך (חשיפה מרובה לשמש, שגרת טיפוח יומית ביתית ועוד). בהמשך על פי האבחון תמרח הקוסמטיקאית את תמהיל החומרים הרצוי לעורך. לחויות, מינרלים, ויטמינים וחומצות אנטי אייג'ינג שונות.

פציעה כתהליך שיקום

השלב הבא יהיה הפעלת המחטים. בשלב זה תעבור הקוסמטיקאית על פנייך עם עט המחטים ובעזרתן תחדיר את חומרי ההזנה ישירות לעומק העור דרך הנקבים הזעירים שייצרו המחטים. זהו האפקט הראשון של הטיפול ותוצאותיו מיידיות. אבל למה להסתפק רק בזה? כבר אמרנו שלטיפול המזותראפיה אפקט כפול. כאן נכנס החלק המעניין. כפי שאמרנו, עם הגיל, פוחת ייצור הקולגן והאלסטין בגוף. הקולגן הינו חלבון מבני המהווה את המרכיב העיקרי של סיבי רקמות החיבור. הוא גמיש אך לא אלסטי ולכן משולב בדרך כלל עם חלבון סיבי נוסף- האלסטין. שני אלו יחד נותנים לעור את הגמישות והמיצוק הנדרשים למראה צעיר. כשאלו פוחתים בגופינו (החל מגיל 30 בערך, רק אומרת..) אנו מתחילים לראות קמטוטים ונפילות של העור.

כבר בכותרת נתנו לכם רמז לאפקט השני הכל כך משמעותי של טיפול המזותראפיה. למעשה כאשר הגוף שלנו חווה פציעה, הוא מתחיל להפעיל את מערך השיקום שלו ושולח לאזור הפגוע חיזוק ממוקד. החיזוק הוא למעשה בנייה וייצור מוגבר של קולגן לאותו אזור הזקוק לשיקום. כך למעשה, בעזרת פציעה מיקרונית ומבוקרת בפנים הנעשית באמצעות המחטים אנו מאותתים לגוף לעשות את מה שהוא יודע ולשלוח תגבורת קולגן לאזורים ה"פצועים".  אנחנו בעצם קצת מרמים את הגוף ומקבלים זריקת עידוד והשלמת חוסרים. יפה לא?

במה מטפלת המזותרפיה?

המזותרפיה מסוגלת לטפל בבעיות עור כגון

  • פיגמנטציות וכתמי עור
  • טשטוש קמטים וקמטוטים
  • טשטוש צלקות אקנה
  • החזרת חיוניות וריענון לעור
  • מתאימה לטיפול באזורי גוף שונים (כפות ידיים, מחשוף, צוואר)

חשוב לדעת שלמרות המחטים הטיפול איננו כואב, אחריו אין צורך בזמן החלמה, תיתכן אדמומיות שתחלוף לאחר מספר שעות. מידת האפקטיביות של הטיפול ומשך השפעתו גבוהים לעין שיעור מטיפולים קוסמטיים קלסים מסורתיים ומיד בתום הטיפול הראשון ניתן לראות  תוצאות. לצורך תוצאה מקסימלית נדרשת סדרה בת 5-10 טיפולים בהתאם לאבחון והמלצה הקוסמטיקאית.

השאירי את פרטייך ואנו נחזור אלייך בהקדם

דילוג לתוכן